Jā, arī Tu esi iedvesmas avots!

Tas, ko Tu dari un saki, ko es daru, saku un rakstu, atstāj iespaidu uz apkārtējiem. Neapdomīgi izteikts vārds, pavirša saruna, mērķtiecīgi veidots dialogs vai apzināta komunikācija par aktuālu tēmu. Dažreiz mēs pat nenojaušam, cik lielu lomu esam spēlējuši kāda cita cilvēka dzīvē, kā Tu varbūt pat neapzinoties to esi mainījis.
Būt klātesošam un redzēt, kā ģimenes locekļi pamazām maina savus uztura paradumus un attieksmi, redzēt, ka dzīvnieku gaļa vairs nav galvenais maltītes objekts. Saņemt ziņas no svešiniekiem, kuri stāsta, ka esmu bijusi viens no motivācijas avotiem, lai uzsāktu ceļu uz augu valsts uzturu, sākt iepazīt veģetārismu un vegānismu. Šādi notikumi un vēstules ir ārkārtīgi liels prieks un pagodinājums, tā ir mana iedvesma, lai veidotu Bērnu Vegānu saturu.
Ja es varu kādu iedvesmot uz dzīvesveida maiņu, tad arī Tu to vari!
Mēs katrs, kurš pēc labākās sirdsapziņas mēģina izvēlēties dzīvniekiem labvēlīgu dzīvesveidu, tos neēdot un neizmantojot, varam iedvesmot sev tuvākos draugus un radus, paziņas un kolēģus! Jebkurai rīcībai ir sekas. Arī visniecīgākajai. Mums ikvienam ir savi talanti, prasmes un veidi, kā dalīties pieredzē un zināšanās.
Pie pieredzēm oktobrī lasiet divus spēcīgus un iedvesmojošus stāstus, par to, kā pārvarēt ikdienas šķēršļus ceļā uz vegānisku dzīvesveidu, kā veicināt sabiedrības informētību un sapratni. Uzdrīksties arī Tu būt iedvesma citiem!

Mājasdarbs- vai atceries savu dzīvesveidu pirms Tu pievērsies augu valsts uzturam? Vai Tu atceries to cilvēku, kurš Tevi iedvesmoja (vai varbūt izaicināja) noskatītīties filmu par dzīvnieku izmantošanu pārtikas ražošanā, klimata pārmaiņām vai nosūtīja Tev rakstu, kurš aicināja samazināt dzīvnieku valsts produktus uzturā, vai kā savādāk informēja Tevi par dzīvesveidu, kas atšķiras no ierastā? Pasaki šim cilvēkam paldies! Paldies, ka Tev tika dota iespēja paplašināt redzesloku un izvērtēt sabiedrībā valdošās normas, paaudžu tradīcijas un paša izveidotos aizspriedumus.

Ar sveicieniem un pateicībā draudzenei Leldei S. par personīgo piemēru un YouTube par izglītojošiem video,
Sanita Ločmele