Tu esi vajadzīgs!

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” ir lielākā dzīvnieku aizsardzības organizācija Latvijā. Tā dibināta 2012. gadā, lai apvienotu cilvēkus, kas vēlas mainīt lopkopības industrijā izmantoto dzīvnieku likteni. “Dzīvnieku brīvība” nodrošina sabiedrību, masu medijus un likumdevējus ar uzticamu informāciju par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem. Mēs rosinām sabiedrību uz līdzcietīgām izvēlēm, virzām likumdošanas iniciatīvas un pārstāvam dzīvniekus publiskās diskusijās.

Ko vēl Tu vari darīt dzīvnieku labā?

Esi aktīvs sociālajos tīklos!

Izmanto sociālos tīklus, lai pastāstītu citiem par iespējām palīdzēt dzīvniekiem. Dalies ar ziņām par dzīvnieku aizsardzību, reaģē un komentē tematiskās ziņas – tas ietekmē šo postu publicēšanas algoritmus un palīdz tos parādīt vairāk cilvēkiem.

Pieprasi augu valsts uzturu!

Jo vairāk cilvēki mudinās restorānus, ražotājus, veikalus ieviest vairāk augu valsts produktus, jo vieglāk plašam cilvēku lokam būs izdarīt pareizo izvēli – neēst dzīvniekus. Tas ļaus arī taupīt dabas resursus, ko izšķērdē industriālā lopkopība, un mazināt klimata pārmaiņas.

Izaicini neapēst zemeslodi!

Piedalies videi draudzīgās ēšanas izaicinājumā Neapēd zemeslodi, iesaistot arī ģimeni un draugus! Varbūt Tev ir iespēja izaicināt arī savus skolas vai interešu pulciņa biedrus, ierosināt to darba kolektīvā uzņēmumā vai pašvaldības iestādē?

Piedalies akcijās!

Piesakies jaunumiem e-pastā no vietējās dzīvnieku aizstāvības organizācijas un piedalies tās rīkotajās publiskajās akcijās, piemēram, piketos, gājienos dzīvnieku aizstāvībai. Ja Tev ir vairāk laika un vari iesaistīties regulāri, piesakies par brīvprātīgo!

Sarīko pasākumu dzīvnieku atbalstam!

Pasākumi ir lielisks veids, kā aktualizēt dzīvnieku aizsardzību vai popularizēt augu uzturu. Tā var būt augu uztura meistarklase vai lekcija Tavā mācību iestādē, diskusija, filmu vakars, ziedojumu vākšanas akcija vai kāda cita ideja.

Nepērc, adoptē!

Ja Tev ir iespēja un vēlme rūpēties par mājas mīluli, tad nepērc dzīvnieku no pavairotājiem vai zooveikala, bet gan adoptē no ielas vai dzīvnieku patversmes! Patversmes ir pilnas ar dzīvniekiem, kas ilgojas pēc sava cilvēka un mājām, dod viņiem iespēju!

Ziedo dzīvnieku aizsardzībai!

Dzīvnieku aizsardzības organizāciju darbu padara iespējamu to biedri un atbalstītāji, kas ar saviem regulārajiem ziedojumiem nodrošina sistemātisku darbu dzīvnieku labā. Ja Tev ir pastāvīgi ienākumi, apsver ikmēneša ziedojumu – tas ir viens no iedarbīgākajiem veidiem, kā panākt pārmaiņas dzīvniekiem.